Beata Szarszewska

Doświadczenie, wiedza i pasja

Od 2016 roku prowadzę własną Kancelarię Prawną, w ramach której oferuję zarówno porady prawne, sporządzanie opinii, ekspertyz prawnych, pism i dokumentów procesowych, umów, jak i zastępstwo przed sądami oraz innymi organami publicznymi. Od wielu lat zdobywam praktyczne doświadczenie w branży co pozwala mi indywidualnie podejść do sprawy moich Klientów i jednocześnie im pomóc

Świadczę usługi z szeroko rozumianego zakresu prawa i biznesu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wiem, jak skomplikowanym i przytłaczającym doświadczeniem mogą okazać się spory sądowe. Z tego powodu moim celem od zawsze było pomóc klientowi zrozumieć jego prawa procesowe, jak również niuanse i kruczki prawne jego indywidualnej sprawy.

Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić Klientowi przestrzeganie pełni jego praw. W tym miejscu nie kończy się mój udział – w miarę jak postępuje sprawa, na bieżąco informuję Klienta o kolejnych jej etapach w sposób w pełni transparentny. Klient są w równym stopniu zaangażowani w proces decyzyjny w danej sprawie. Moim zadaniem jest reprezentować Klienta i chronić jego prawa. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Moje doświadczenia

Podstawowym celem mojej pracy jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym. Prowadzę sprawy z zakresu prawa: cywilnego, gospodarczego, bankowego, podatkowego, administracyjnego, karnego i karnego skarbowego.

W celu zwiększenia efektywności pracy i zapewnienia kompleksowej usługi, zgodnie z potrzebami klienta współpracuję z doradcą podatkowym, radcą prawnym, notariuszem, komornikiem oraz biegłymi z różnych dziedzin.

Dzięki najwyższemu poziomowi świadczonych usług udało mi się zjednać Klientów od momentu rozpoczęcia praktyki. Nieważne, czy chcesz tylko zadać pytanie czy potrzebujesz kompleksowej obsługi, zwróć się do mnie, aby uzyskać poradę lub udzielić mi pełnomocnictwa.

Chętnie podejmuję się spraw skomplikowanych i precedensowych a moje dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję profesjonalnej obsługi prawnej.