Beata Szarszewska

Kim jestem?

Współpraca z Adwokatem

Jestem otwarta na nowe formy świadczenia usług prawnych, prowadzę spotkania w formie zdalnej – nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z porady prawnej lub zlecić mi poprowadzenie swojej sprawy. Oferuję możliwość spotkania online a dokumenty do analizy sprawy przyjmuję w formie mailowej – co pozwala zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa, zaoszczędzić środowisko i czas.

Siedziba mojej kancelarii adwokackiej znajduje się w Toruniu, ale widzę żadnych ograniczeń aby poprowadzić sprawę w jakimkolwiek sądzie na terenie kraju lub reprezentować klienta z najdalszych zakątków naszego kraju.

Zapraszam też na spotkania osobiste w kancelarii, wcześniejsza rezerwacja spotkania pozwoli mi na zapewnienie odpowiedniej ilości czasu na omówienie Twojej sprawy w sposób szczegółowy i w pełni zrozumiały dla Klienta.

Zobacz specjalizacje
about-me-2

Jak działam?

Profesjonalizm dyskrecja oraz staranność w wykonywaniu czynności prawnych

Świadczę usługi z szeroko rozumianego zakresu prawa i biznesu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wiem, jak skomplikowanym i przytłaczającym doświadczeniem mogą okazać się spory sądowe. Z tego powodu moim celem od zawsze było pomóc klientowi zrozumieć jego prawa procesowe, jak również niuanse i kruczki prawne jego indywidualnej sprawy.

Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić Klientowi przestrzeganie pełni jego praw. W tym miejscu nie kończy się mój udział – w miarę jak postępuje sprawa, na bieżąco informuję Klienta o kolejnych jej etapach w sposób w pełni transparentny. Klient są w równym stopniu zaangażowani w proces decyzyjny w danej sprawie. Moim zadaniem jest reprezentować Klienta i chronić jego prawa. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Klienci w równym stopniu zaangażowani w proces decyzyjny w danej sprawie. Moim zadaniem jest reprezentować Klienta i chronić jego prawa.

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Dlaczego wybrać mnie?

about-me-icon-1.svg

Skuteczność

Do każdej sprawy podchodzę z wielką precyzją i nastawieniem zwycięzcy, dzięki czemu większość sporów rozstrzyganych jest na korzyść dla mojego klienta.

Dowiedz się więcej
about-me-icon-2.svg

Profesjonalizm

Posiadam wieloletnie doświadczenie nabierane już podczas praktyk studenckich. Obecnie prowadzę własną kancelarię prawniczą i pomagam tym, którzy chcą walczyć o swoje prawa.

Dowiedz się więcej
about-me-icon-3.svg

Indywidualne podejście

Zarówno mnie jak i mój zespół charakteryzuje pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej ze spraw i każdego klienta.

Dowiedz się więcej
about-me-icon-4.svg

Wsparcie

Na każdym etapie naszej współpracy, jestem do Państwa dyspozycji. Wiem, że bezpośredni kontakt z prawnikiem jest bardzo ważny w biznesie, dlatego oferuję moim Klientom szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy.

Dowiedz się więcej